Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincsen mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincsen mit tegyek, de iszonyatosan hiányzik és nem értek semmit. Mit tegyek? Részletek alább.

Figyelt kérdés
Megismertem egy imádnivaló lányt. Ő 28, én 32 éves vagyok. Minden alkalommal egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Odáig jutottunk, hogy minden búcsú egyre hosszabb és nehezebb volt. Elmondása szerint iszonyatosan tetszem neki, kíván engem, sosem érzett gyomorgörcse van ha a közelemben van, vonzódik hozzám, szeret velem lenni és hozzám bújni. Viszont minden alkalommal kifogásokat keres: nekem nem olyan a nőideálom, mint ő; bárkit megkaphatnék, miért őt akarom; képten párkapcsolatra, pedig nemrég még vágyott rá; nem érzi a hiányomat, ha nem vagyunk együtt, holott ha együtt vagyunk és megérintem nem tud ellenállni; fél saját maga miatt, de nem tudja miért; nem illünk össze, mert olyanok vagyunk, mint a tűz és víz; nem is bírnám őt elviselni; ő mindig elmenekül ... és még sorolhatnám. Nemrégiben elmentem a közös helyünkre és mondtam, hogy ha nem érez közös jövőt, akkor ne jöjjön. Nem jött, viszont küldött egy üzenetet utána, hogy sajnálja és tudja hülye, mert jó is kisülhetett volna belőle. Mi a fenét csináljak? Irdatlanul hiányzik, nem tudok másra gondolni, vagy nézni rajta kívül. Miért nem adja meg az esélyt, ha tudja ő maga is, hogy jó lehetne? Ezen az estén, mikor nem jött el és írt felhívtam és bár tagadta, de sírt (legalábbis erősen szipogott a telefonba és szomorú volt a hangja). Mit tegyek? Előre is köszönöm!
2013. dec. 1. 21:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hagyd a h_lye p_csát a fenébe, átver
2013. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
hivd fel, és mondd meg neki, hogy "Ne legyél hülye."
2013. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Az élet döntések sorozata, ha ő nem ment el döntött. Fogadd el!

Te felajánlottál valamit, ami neki nem kellett. Vagyis akkor úgy gondolta "nem éri meg".

Nincs ezen mit magyarázni. Elmúlik.

2013. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Udvarolj... Önbizalomhiányos lehet a lány, szerintem.
2013. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Számtalanszor elmondtam neki üzenetben, telefonon, személyesen ... És minden alkalommal azt éreztem a rezdüléseiből, a reakciójából, hogy akarná ... De aztán mégsem.
2013. dec. 1. 22:02
 6/24 anonim ***** válasza:
egy jópasit már lesz_opott volna 10x. ne légy buta!
2013. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
jellemző pasihülyítési módszer. nem tudja mit akar. amíg nem jön a bugyinedvesítő vitéz aki egy nap alatt megdönti :D
2013. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Próbálj segíteni neki. Valami komoly gondja lehet, ha sír és mégsem mer, lehet valaki nem engedi neki vagy ilyesmi, állj mellé szerintem.
2013. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Tesztel barátom, hoyg meddig tud elmenni nálad. Aztán megeszi az életed, másnak, meg első nap befekszik az ágyába.

Van elég nő. Keress másikat.

2013. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Le akart velem feküdni, de régimódi lévén csak a szexért nem mentem bele, akármennyire is izgatott.
2013. dec. 1. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!