Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni a Windows 7-et vagy, ami nCore-on fent van az ugyanaz?

Figyelt kérdés
Most fölöslegesen nem szeretnék pénzt kidobálni egy op.rendszerért,nem rég az egyik barátom meghívott nCore-ra és ott rá kerestem hogy Windows 7 Ultimate és kidobott egy csomó találatot.A Windows 8 nem felel meg a gépigényemnek,ezért akarom felrakni a Windows 7-et. Most XP van a gépemen,de kicseréltem egy két dolgot és futna rajta a Windows 7.

2013. dec. 29. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a win7hez van elég gépigényed, akkor a 8hoz is. De egyébként tök mind1 h letöltöd v veszed. Ugyanaz, + a letöltésnél még spórolsz is
2013. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg operációs rendszer van a torrenten, csakhogy a 90%-a buherált vagy/és vírusos! Megbízhatót nehéz találni. De van ilyen oldal is, ahol használtszoftvert árulnak, ez valódi kódos és nem lesznek vele gondok. Én itt vettem Windows7 Home Premiumot.

[link]

2013. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem mindegyik buherált. pl. én a Windows 7esmet a dirtywindows.hu-ról szedtem le. Ott van, h eredeti gyári érintetlen ISO. MSDN-ről származik. Nekem nagyon jó. Akinek kell link irjon privátot :D
2013. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!