Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire "illetlenség" kölcsön...

Mennyire "illetlenség" kölcsön kérni egy külső merevlemezt?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne rá egy rövid ideig (max 1 hét) de nem áll szándékomban több 10 ezret kiadni rá, ezért szeretnék kölcsönkérni de nem tudom,hogy ez mennyire merész kérés?

Pl. te kölcsönadnád valakinek?

Nem pofátlanság kérni egyet?

(mert talán lenne ismerősöm akinek van, és tőle elkérném, csak nem lenne jó ha rossz néven venné, mert ugyan megbízható személy hírében állok, és aki ismer az tudja hogy úgy adom vissza ahogy kaptam, csak mégis azért értitek....)


2014. jan. 3. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem pofátlanság, aki normális, az megérti, hogy kéne neked egy kicsit. Ha jóban vagy vele, akkor nyugodtan.
2014. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én annyi adatot tárolok rajta hogy több óra lenne szétszórni másik gépeken aztán visszagyűjteni, nem adnám inkább senkinek. Ha éppen kihasználatlanul lenne vhol úgy nem gáz.


Interneten keresztül nem tudod megoldani a fájlátvitelt? Google Drive, meg ezer egyéb ingyenes tárhely is rendelkezésre áll.

2014. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérni nem pofátlanság, de ne vedd rossz néven, ha nem adják
2014. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Abineri Béla válasza:
Szerintem nem egészséges kölcsönkérni HDD-ét, amin tárolja valaki a saját dolgait. Egy, ránézhetsz az ő dolgaira, ami már eleve nem illő! Ha esetleg, még sikerül véletlenül bele pucolnod, akkor meg jön a gond! Én nem adnám kölcsön, hiszen a dolgaimat senki se nézegesse, még a barátom se! Az sem elhanygolható, hogy hiába törlöd le utánna a dolgaidat, az visszaszedhető minden, egy progival. Bizalom? Oda-vissza áll a zászló.
2014. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!