Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alcatel One T.901-es telefonon...

Alcatel One T.901-es telefonon, hogyan tudom törölni a belső tárhelyet?

Figyelt kérdés
Állandóan azt írja ki, hogy megtelt a belső tárhely és problémák léphetnek fel a működésben. Amit tudtam már töröltem, de sok olyan alkalmazás van, ami nekem nem kell, nem tudom törölni és egy csomó helyet foglal. Hogyan tudok még helyet felszabadítani?
2014. jan. 6. 19:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam 990
2014. jan. 6. 19:20
 2/2 CspCsj ***** válasza:

A kézikönyv 129.-ik oldalán:

Beállítások -> Adatvédelem -> Gyári beállítások visszaállítása

Törli a készülék belső tárhelyéből az összes személyes adatot, beleértve a Google fiókra és bármilyen más fiókra vonatkozó információkat, a rendszer és az alkalmazások beállításait és az összes letöltött alkalmazást. A készülék visszaállítása nem törli a letöltött rendszerszoftver frissítéseket, illetve a mikro SD kártyán tárolt fájlokat, mint például zenét vagy fényképeket. Ilyen típusú visszaállítást követően újfent meg kell adnia ugyanazokat az információkat, amelyeket az Android első indításakor.

Amennyiben a készülék bekapcsolása nem lehetséges, létezik egy másik mód is a gyári beállítások visszaállítására a gombok segítségével. Tartsa nyomva egyszerre a Hangerő fe és a Ki-/bekapcsoló gombot, amíg a képernyő be nem kapcsol.

2014. jan. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!