Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolt android telefonon...

TranceVisualZ kérdése:

Rootolt android telefonon hogyan lehet belső memóriát bővíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mint a kérdésem is mutatja szeretnék információkat kapni, hogyan tudom a belső memóriát bővíteni, mert annak én utána olvastam, hogy ez kell hozzá, meg is lett csinálva, sőt át is helyeztem mindent, amit lehetett az SD kártyára, de még így sem enged semmit letölteni, mert kiírja, hogy kevés a hely. Beállítani pedig nem lehet hogy alapból oda töltsek le.
2013. jan. 3. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
sehogy
2013. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzáértők válaszát várnám, köszönöm:)
2013. jan. 3. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


De most komolyan... Ha mindent áttettél, akkor már nincs mit! Lehet kísérletezni még törölni nem kellő fájlokat, de egyszer nyúlj mellé, és teheted újra a telefont. Vagy főzött ROM, amivel már a telefont is kivégezheted.

2013. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mihály Atyhai válasza:

"...Beállítani pedig nem lehet hogy alapból oda töltsek le..."


Dehogynem lehet. Ha tényleg rootolt a telód, akkor így tudod megoldani:

Először a Minitool Partition Wizard-ot töltsd le PC-re, majd PC-n (!) particionáld a memóriakártyádat két partícióra: FAT32-re és Linux ext2-re.

Utána töltsd le a Google Play-ről az Androidodra a LINK2SD alkalmazást és tolj át mindent, amit csak tudsz az új Linuxos partícióra. Menni fog. A Neten találsz leírást erről a progiról is.

Attól meg nem kell félni, hogy hazavágod a telefont, az szinte lehetetlen, maximum alaposan meg kell ismerkedni az adott típus emergency lehetőségeivel (Google a barátod).

2013. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, igaz kicsit megkésett, mivel azóta ennek utána olvastam, partícionáltam a dolgot, viszont a következő nagy probléma az, hogy nincs a telefonon play áruház. Ami annál is nagyobb, hogy le sem tudom tölteni, mert engedélyezni kell valami market beállítást ha jól hiszem... Tegnap délután 5 körül estem neki a dolgoknak a partícionálás viszonylag hamar kész lett, csak az a baj, hogy erre a problémára egyelőre sehol nem találtam megoldást...
2013. jan. 5. 00:46
 6/6 zsoca1919 válasza:

[link]

Ez talán segít de nem biztos. :)

2015. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!