Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Razer Kraken Pro tapasztalatok...

Razer Kraken Pro tapasztalatok? Megéri az árát?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos jó, de ha már ennyiben gondolkodsz, akkor inkább tiamat 2.2. Annyiban különbözik a sima krakentől, hogy van rajt mikrofon.
2014. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ŐŐŐőőőőő...

Én erre a Razer Kraken Pro-ra gondoltam :

[link]

De köszönöm a választ!

2014. jan. 13. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is arról beszéltem, de csak azt mondom, ha 20 ezrekért akarsz fejest venni, akkor inkább egy tiamat 2.2 +4 ezer forintért, hidd el, megéri.
2014. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor ne haragudj.

Oké. Még megfontolom.

Köszi a segítséget! :)

2014. jan. 13. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen Kraken Pro! Ne halgass az elsore mert nem tudja mirol beszel. Azon is van mikrofon ami raadasul visszahuzhato igy utcara is jo, de lehet telefonnal is hasznalni, plusz adnak hozza hosszabbito kabelt amivel szamitogepbe is be lehet dugni es ugy is mukodik a mikrofon. (volt Kraken Pro tulajdonos)
2014. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WaRGasMoO. válasza:
Szerintem megéri ugyanis azon kívűl hogy rendkívűl jó hangja van, még egész szépen is néz ki és a mikrofonja se rossz, továbbá rendkívűl kényelmes és nem rohad bele a fejed 1-2 óra után. Ami viszont hátrány hogy a nagy fülű embereknek nyomja a fülét.
2014. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!