Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » ASP. NET képzés megéri,...

ASP. NET képzés megéri, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a tanfolyamot néztem ki magamnak,vélemények?


2012. febr. 10. 01:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem látom túl sok értelmét az ilyen képzéseknek. Nem arról van szó, hogy nem hasznos, amit ott tanítanak, csak kevés. Szakmát NEM lehet szerezni 40 óra alatt, pont. Ez úgy jó, ha mellé van egy programozó, vagy informatikus szakmád/diplomád, itt meg egy alkalmazott valamit kapsz. A probléma ezzel az, hogy ha el akarsz helyezkedni a szakmában, akkor meg kell tanulnod egyedül tanulni cikkek, könyvek, google alapján, a tanfolyam csak egy icipici alapot adhat, semmi többet. Rendszerfejlesztési, algoritmizálási stb... ismeretek nélkül nem lesz belőled fejlesztő. Design ismeretek nélkül nem lesz belőled webszerkesztő. Sok embert láttam ilyen képzések elvégzése után teljesen belelkesülni, mivel a webszerkesztés rengeteg sikerélményt ad a kezdőknek, de állást nem kapott vele egyik sem, mert tudást nem kaptak. Esetleg kis fusi weblapokat el tudsz majd készíteni, de ahhoz meg azért sz*r, mert az ASP.NET alkalmazáshoz IIS kell a szerveroldalra, ami nagyon nincs ingyen, ezt a technológiát nem éri kicsi oldalaknál használni.
2012. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!