Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Microsoft emaillel minden...

Microsoft emaillel minden rendben van nektek? Én napok óta nem tudok belépni, azt írja, rossz jelszó. Már 2x próbáltam új jelszót kérni, de a másik email címemre nem jön meg az email a microsofttól. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem a microsoft email rendszerét használom, csupán a windows phone-os telefonom miatt csináltam az emailt. A wp. oldaláról viszont csak akkor tudok alkalmazást letölteni, ha belépek az emaillel, amit napok óta nem tudok. Elvileg rosszul írom be a jelszót, már totál elbizonytalanodtam a jelszavamat illetően, ezért próbáltam új jelszósegédletet kérni, hogy meg tudjam változtatni a jelszót. De a rendszeresen használt email címemre nem érkezik meg a microsoft levele.


Mi lehet a gond? Mit tehetek most?


2014. jan. 15. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha régen csináltad a fiókodat, és nem léptél bele webesen 9 hónapig akkor zárolják, és 12 hónap múlva pedig törlik a fiókot. Ha ez az eset forog fent akkor csak azt tudod tenni hogy újat csinálsz.

2014. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kb. 2 hónapja csináltam a fiókot, tehát erről nem lehet szó. De időközben megoldódott a probléma, köszönöm a választ!
2014. jan. 16. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!