Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IMAP fiókomban újra generálódn...

IMAP fiókomban újra generálódnak a Drafts, Sent, Spam és Trash könyvtár! Miért?

Figyelt kérdés

Rendszergazik segítsetek!

Levelező programom a Thunderbird! W7-n és Linuxon is ezt és ugyanúgy használom. Két IMAP-os fiókom van. Mindkettőt úgy állítottam be, hogy minden küldött dolog a saját gépemen tárolódjanak, a bejött leveleket meg áthúzom a gépemre.

Évek óta így használom, azonban néhány napja a T-online-os fiókom autómatikusan generálja a Drafts, Sent, Spam és Trash könyvtárakat. Ha törlöm őket, bármelyik Thunderbird újraindításakor "valaki" újra generálja ezeket. Egyetlen levelező műveletnél sem kerül beléjük semmi, csak ha én dobok bele valamit!

Azidő környékén talán Thunderbird frissülés is lehetett.

Mi a túró generálja újból ezeket a hülye könyvtárakat?! Hilfe plíz!



2014. febr. 8. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
T-s fiúk megoldását nem tudom, de nálunk úgy van, hogy a szerver minden alap mappát létrehoz, ha véletlen nincs meg. Az Archive, Drafts, Sent, Spam és Trash könyvtárak mind ilyenek és a webmail miatt szükségesek, ezért hozza létre. Nálad is ez lehet a helyzet
2014. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De eddig rendben volt, csak a napokban kedzte visszapakolni a fiókokat. Sajnos a Thunderbird is frissült, hogy két ok között kelljen rágódnom. :(
2014. febr. 8. 13:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, netes felületen soha nem látogatom a fiókom. Talán ha egyszer fölmászék oda és ott törölném? Majd megnézem... :)
2014. febr. 8. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!