Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nincs leföldelve a konnekto...

Ha nincs leföldelve a konnektor az mennyire lehet káros egy laptopra nézve?

Figyelt kérdés
Az én gépemen nem érzek változást, de haveromnak Alu borítású a laptopja és rezeg. Az enyémből kivettem az aksit és folyton a töltőn van, a haveroméba venne van az aksi és úgy van a töltőn. Lehet az a gond hogy benne van az aksija?

2014. márc. 1. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Láttál már te laptop töltőn védőföldeléses dugót? Mert én még nem. Akkor minek kellene védőföldeléses konnektor?
2014. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem mert nem tudom hogy akkor mitől rezeghet, mert itt nincs földelés(régi a ház), de otthon ahol van ott meg semmi baja sincs.

Esetleg nincs valami tipped, hogy mitől lehet ez?

2014. márc. 1. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől rezeghet, de csak mozgó alkatrész vagy elektromos rezonancia lehet a kiváltója. Az is csak akkor, ha valami nincs rendesen a helyén, vagy a csavarok nincsenek rendesen meghúzva, másképp nem is rezeghetne.
2014. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak az a fura ha otthon van akkor nem rezeg neki,de ha itt van akkor rezeg, és a különbség csak a földelésben van.

Azért köszönöm a válaszokat :)

2014. márc. 1. 23:13
 5/5 anonim válasza:
Elsőnek üzenem, hogy nekünk 3 laptop van itthon és mind3nak földeléses a konnektora, az más kérdés, hogy csak a transzformátorig és hogy nem tudom odáig miért, de biztosan nem véletlenül.
2014. máj. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!