Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP-n letitkosítottam...

Windows XP-n letitkosítottam pár fájlt, de azóta váltottam Windows 7-re, és nem tudom elérni a fájlokat. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ugye XP-n,rettenetesen egyszerűen megoldható ez,de mióta új az OP rendszer,kb. 2 napja,nem tudom elérni ezeket a fájljaimat,és pendrive-vel is átvittem egy XP-s gépre,és azzal se ment.. valami ötlet?

2014. márc. 13. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a rettentő egyszerű módszer?
2014. márc. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az XP-t upgradelted vagy legyalultad és telepítettél egy tiszta win7-et? A második esetben, ha nem csinálták mentést a titkosítási kulcsról, akkor felejtős az egész.
2014. márc. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha nincs meg privát kulcs (\Documents and Settings\username\Application Data\Microsoft\Crypto\RSA folder ), akkor nem biztatlak semmi jóval.


Nézz szét itt : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rettentő egyszerű mód (XP): Jobbklikk az ikonra,titkosítás voilá.

Mellékesen,legyepáltam a frászba az OP-ot,még nem is partícionáltam,szóval nem tudom,hogy lehetne ezt megoldani,

2014. márc. 13. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs az XP-ben. 10 év során csak feltűnt volna. Valami program volt nálad felrakva.
2014. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!