Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki leírná nekem részletese...

Valaki leírná nekem részletesen, hogy tudok xp-t rakni? HP Pavilion DV5-1160eh notebookra? Amin vista home premium (32bit) van?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyanúgy kell mint rendes gépre, be bootolod a cd-t és onnan már egyszerű, de inkább a win7-et ajánlom, ugyanolyan stabil kisebb gépeken is, sőt gyorsabb kis gépeken mint a xp
2009. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát azért nem egészen ugyanúgy megy a dolog. Laptopnál a BIOS-ban kell állítgatni valamit hogy az XP felmenjen, ugyanis alapesetben az XP olyan hibaüzenetet fog adni hogy nem talál merevlemezt. Azt hiszem a telepítő nem képes a mobil SATA-s vinyókat rendesen kezelni, de nem is tudom pontosan. De arra vigyázz hogy XP-hez nem mindig van meg a driver az újabb eszközökhöz. Én most vettem laptopot és kénytelen voltam rá 7-est megvenni mert XP-re nem voltak driverek.
2009. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!