Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Churchill 1 tankról mi a...

Churchill 1 tankról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Megéri kifejleszteni a Matildából?

2014. márc. 19. 15:58
 1/7 anonim válasza:

Én is a britt ágon indultam. Csak azért mert a Medium I méretesebb mint a többi tier I tank, és mivel annyira kezdő voltam nem figyeltem a tank tulajdonságait.

Viszont a kérdésedre a válasz szerintem Igen. Nem vagyok egy tapasztalt játékos, még csak a Black Prince-nél járok a britteknél de ammennyire én észrevettem, és mások is mondták, a Churchill I és a VII is rengeteg lövedéket le tud pattintani slégenállásban. Nézz róla videókat és döntsd el te...


Szerintem viszont ha már tier IV-ig fejlődtél velük akkor miért ne?

2014. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Basshunter5000 ***** válasza:
Jó átütés, pontos löveg, jól páncélozott (kivéve a tornyot). Én is véletlen indultam el pont a medium 1 mértetei miatt. Jelenleg a caernarvonnál vagyok, és eddig nem bántam meg, hogy elkezdtem ezt az ágat.
2014. márc. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
5ösnehéz:kv1,t1,churchill,6osnehéz:kv1s,m6,vk3601,arl,churcil7,7esnehéz:t29,t29,t29,t29,t29
2014. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A löveg sülyedése az egyedüli gondom vele,szóval dobnak felfele nem érdemes menni,ha ott csücsül az ellen.
2014. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
domb akart lenni..
2014. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bence950 válasza:
Szerintem tök jó, mert könnyen szétlövik a T-28-asomat. Meg Nehéz tank.
2014. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Helló! Szerintem nagyon jó tank. Volt vele 7 killem de ez lényegtelen. Bár én tier 5-ös nehéz tanknak inkább a KV-1-et ajánlom, de ha idáig elfejlődtél akkor fejleszd ki, mert nagyon jó gép! Én amikor először játszottam vele nem tetszett, de később visszatértem rá, hogy ki fejlesszem a Churchill GC-t akkor nagyon megtetszett. A Churchill VII frontból nagyon nehezen átüthető és a Black Princét még tier 9-essel is néha nehezen ütöm át frontból. Ezekkel a tankokkal csak az a baj, hogy pici a sebzése főleg BP-nek már 7-es szinten nem ér semmit. A Caernarvon elég érdekes tank nem nagy sebzés jó átütés páncélzata változó (vagy működik, vagy nem) A Conquerort még most fejlesztem de az is elég érdekes gép és elég jó lesz fullosan.

Játékban megkereshetsz: Phianex a nevem.

Jó vadászatot! SZia!

2014. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!