Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen lassú a Windows...

Miért ilyen lassú a Windows telepítés?

Figyelt kérdés

Windows telepítésnél ahol a partíciót kell kiválasztani meg az utána lévő nyelvválasztás, meg ha van, akkor a következő ilyen ablak behozásánál 5-9 percet kell várnom. Ugye ami normális esetben kattintás és utána újra lehet kattintani. Tehát rögtön behozza a következő ablakot.

A gép ez az 5-9 perc alatt semmit nem tesz, kivehetem a dvd-ét stb. a gép: Asus m2n-e, amd x2 5600+, ati hd 4850, 4gb (800mhz) kingmax ram, HDD 320 meg egy 640 Samu, a dvd olvasó meg egy nec (model számát nem tudom,de nem olyan régi, mert tudja a labelflash-et). Még annyi hogy az 5600 poci előtt egy 3800+ x2 es volt benne. (azzal nem volt ilyen probléma) Ez a „hiba” vista és win 7 nél is jelentkezik


2009. dec. 18. 04:11
 1/9 anonim ***** válasza:
formázni is kell, az sokat segít
2009. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindig szoktam formázni. hisz "szinte" azért rakunk uj winfost h formázuk a másikat..
2009. dec. 18. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Én inkább valami rossz BIOS beállításra tippelnék... Valami hardverütközés, vagy ilyesmi lehet a háttérben.
2009. dec. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egy bios frissités megoldaná szerinted?
2009. dec. 21. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:

biztos h megoldaná mert új lesz rajta

és minden beállítás gyárira lesz állítva

és csak pár beállítást kell bekapcsolni vagy engedélyezni

2009. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldaná, igen.
2009. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A win7 nekem is ezt csinálta, neten azt olvastam hogy bármit csinálhatsz a biosba, vannak bizonyos alaplapok amikkel ezt játsza, ki kell várni.
2009. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ugyan ez az alaplap volt csak 3800 as procival akkor nem csinálta.azota csin miota az 5600 van bene
2009. dec. 21. 21:22
 9/9 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen. És egy nagyon furcsa megoldás van rá ami tuti működik.

Lépj be a BIOS-ba:

-Floppy support -disable-

-serial ports -disable-

-paralell ports -disable-

Ha estleg még ezektuán is lassú akkor sata vinyóknál IDE modet kell használni.

Tudom furcsa beállítások de több gépen is tapasztaltam a lassulást és mindig bevált ez a módszer.

2010. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!