Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facbook kapcsolat felkérés?

Facbook kapcsolat felkérés?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel több van köztünk, mint barátság és küldött nekem facebookon kapcsolat felkérést és elakartam fogadni csak telefonról voltam és hát mellé nyomtam. Ilyenkor mi van... ő mit lát? Látja hogy elutasítottam? Segítsen valaki.

2014. ápr. 5. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt mindenképp látja, hogy nem vagy a barátja. Én a helyedben írnék neki, akár telefonról is egy elnézést kérő levelet,amiben leírod neki a "sztorit" meg szabadkozol, hogy nem direkt volt + hogy lássa, hogy benned megvan a szándék arra,hogy az ismerőse legyél, küldj neki egy ismerősnek jelölést is(ha engedi a Facebookod)
2014. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én úgy értettem, hogy ő küldött nekem egy felkérést hogy mindenki lássa hogy járunk.
2014. ápr. 5. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!