Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az normális, hogy nekem a Win...

Az normális, hogy nekem a Win 7 elindulása után (tehát miután bejelentkezik a rendszer) még kb.7 percet kell várnom, amíg intenzíven tölt a HDD?

Figyelt kérdés
2 Ghz, 1 GB RAM, 80 GB HDD, Win 7 Ultimate, NOD32 Antivirus 6

2014. ápr. 21. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
1 Magos processzor? 1GB ram?...Hát akkor vehető normálisnak.
2014. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a Te gepeden ez teljesen normalisnak mondhato. Miert nem telepitesz valami Linux disztrot, pl. Linux mint, xubuntu, lubuntu, manjaro. Uj eletet lehelne a gepedbe.
2014. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: 2 magos a proci, de csak 1 GB RAM van

2. válaszoló: hülye vagyok a Linuxhoz, meg sose szerettem igazán...


Köszönöm a válaszokat, ment a "like"! :-)

2014. ápr. 21. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Még minimum 1 (de inkább 3) GB RAM és esetleg egy SSD sokat segíthetne a gépeden. Illetve a két mag se biztos, hogy egy túl gyors processzort takar.

Amúgy ha felraksz egy Win7 Startert vagy Home Premiumot, az is gyorsíthat, de nem annyit, mint a hardveres fejlesztés.

2014. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A szokásos 7 perces HDD töltögetés után már viszonylag normális a gép, csak a bekapcsolás utáni első boot-olásnál csinálja ezt, de ezt sem azonnal, hanem kb. egy fél perc után, miután bejelentkezik a Windows...
2014. ápr. 21. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg az automatikusan induló programokat még! Írd be a Start menübe, hogy: msconfig - itt meg tudod nézni, hogy mik indulnak el, lehet, hogy ezek közül lassítja le valami a géped.
2014. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak 6 progi van, de ezek közül szerintem mind kell... Én a NOD32-re gyanakszom, hogy amiatt tölthet ennyit, mert ha reboot-olok (pl. frissítések után), akkor már nem csinálja ezt...
2014. ápr. 21. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik az a 6?
2014. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!