Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baj a laptopommal?...

Mi a baj a laptopommal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2013 augusztusában vettük ezt a laptopot (Sony Vaio). Azóta is nagyon szeretem, megbízható, gyors, és a többi. De mostanában úgy viselkedik mint aki teljesen "megzakkant". A problémák ott kezdődtek, hogy az elmúlt időben naponta legalább egyszer újra kellett indítanom a gépet, mert lefagyott, olyan is előfordult, hogy a frissítésébe fagyott bele. Leggyakrabban az történik, hogy minden rendben egy bizonyos ideig,internetezem stb, és amikor új lapot nyitnék meg, nem jelenik meg semmi. Csak a nagy fehérség van. Bezárom a böngészőt, és megpróbálom újra megnyitni de akkor már meg sem nyitja. Úgy csinál mintha nem is kattintottam volna rá.Minden más működik, de az internet nem, és ez addig nem áll helyre amíg újra nem indítom.

Mi lehet a baj? A válaszokat előre is köszönöm! Fontos lehet még, hogy a laptopon Windows 8.1-es operációs rendszer van.


2014. ápr. 25. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis Windows jelenseg. Ennyi ido utan teleszemetelodik, plusz lehet virusos. Mikor takaritottad ki utoljara?
2014. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha így érted a takarítást, 2-3 napja kitörölgettem felesleges programokat és fájlokat, tegnap lefuttattam egy lemeztöredezettség mentesítést, nem tudom mit tudnék még csinálni, sajnos nem vagyok túl jártas az ilyesmikben:(
2014. ápr. 25. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ccleanert telepitsd es futtasd.
2014. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!