Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nyári munka interneten? Jó...

Nyári munka interneten? Jó ötleteket köszönöm.

Figyelt kérdés
Hali.Szeretnék nyáron egy kis pénzt keresni valahogy.És gondoltam mi sem lenne egyszerűbb, ha interneten keresnék.Szóval várom az olyan ötleteket amik segítenek abban,hogy lehet egy 15 évesnek szerezni egy kis zsebpénzt az interneten.Weboldal csinálás? vagy ilyenekre gondoltam.Előre köszönöm.

2014. ápr. 26. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Nyomhatod a PTC oldalakat, reklám nézegetésért filléreket gyűjthetsz, majd ha összejött $1, akkor azonnal kifizetik neked paypal-ra, ahonnan átutalhatod ingyen a bankszámládra.

Ha sok oldalon fent vagy, és sok majmot raksz magad alá referensnek, akkor havi max. 70-80e megcsinálható. De nem rögtön, a hálózatod kiépítése sok sok időt vesz igénybe, utána megtérül.

2014. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy ugye 15 éves vagyok...És bankkártyám sincs :D Úgyhogy..Nem tudom
2014. ápr. 26. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igen van ilyen. Nem csak nyári nincs, de egyéb se nagyon, mert ha volna akkor sokan ott keresnék a pénzt...
2014. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
tanuld meg netten csak az kereshet pénzt akinek alapból is van hozzá pénze..
2014. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm...Azért ez elég lehangoló. :(

Hallottam olyat,hogy valaki úgy kereset pénzt,hogy csinált egy weboldalt felosztotta 1.000.000.000. pixelre és minden pixelt 1 dollárért adott ki. :D Azért az nem semmi :P

2014. ápr. 26. 12:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, meg a Holdon is vehetsz magadnak egy darab "földet", csak annyi hülyét kell találni, aki ezt meg is veszi. Igaz ez a pixelekre is, mert ennyiből a használt zoknidat is árulhatnád... :)
2014. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!