Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Programozók: ti mennyire...

Programozók: ti mennyire vagytok/voltatok jóban a csoportárakkal?

Figyelt kérdés
Nemet is kérnék és az is jöhet,hogy pl. a barátokkal egyetemen ismerkedtetek meg vagy már sokkal korábban ismertétek egymást.
2014. máj. 3. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt velük sosem bajom.

22/F


A "barátot" meg itt hogy érted?

2014. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Simán barátként,nem úgy,hogy jársz vele.

Barátnak, aminek egyik "tipusa" az igaz barát(->gaz barátság)

Akinek az életed más részéből is adsz valamit, szívesen látod, stb, nemcsak "iszunk és semmi más",meg programozás téma ezerrel.

Hanem vélemények, stb.

2014. máj. 3. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Oké, csak mert lány szájából mondjuk ez a mondat kicsit más jelentéssel is bírhatna. :)


Könnyű az egyetemen új ismeretségeket szerezni, végül is kb hasonló érdeklődés visz oda embereket.

2014. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na igen,ez a szokásos összekavarodás...

Lány mondja: barátommal elmentem moziba.

Másik meg úgy fordítja le magában,hogy:

"(akivel járok, akivel csokolozunk és/vagy lefekszünk egymással és/vagy stb) elmentem moziba.


Közben meg lehet arra gondolt, akivel olyan kapcsolata van,hogy

"jellemzi a kölcsönös elfogadás, rokonszenv, szeretet, bizalom, szövetség, együttérző képesség, nyitottság, törődés." (by wiki)

és itt nincs se csók, se ágy, se meztelenkedés, se gyerekakarás a másiktól...na:D

2014. máj. 3. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!