Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hatalmas segítség kéne?

Hatalmas segítség kéne?

Figyelt kérdés
az van,hogy elrontottam a munkám azzal,hogy a rétegeket összeolvasztottam (mert kipróbáltam valamit és nem léptem vissza mikor már a rétegek össze lettek olvasztva,csak pár orrára hagytam egyedül a megnyitott munkám)és el is mentette az öcsém a megkérdezésem nélkül és most cseszhetem az egész munkámat,nincs valami módja hogyan lehet vissza hozni az előző munka menetbe amibe még benne voltak a rétegek?kérem valaki segítsen nem akarom,hogy az egész munkám a semmi ért vesszen...
2014. máj. 17. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Az újabb Windows-oknak (a Win7-nek biztosan, de talán már a Vista-nak is) van egy olyan szolgáltatása, hogy elrakja a fájlok előző változatait, állapotait. Ennek olvass utána.

(Nem tudom, csak tippelek: jobbklikk a fájlon -> tulajdonságok, és szerintem ott lesz valahol.)

2014. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pillanatképeket nem csináltál akkor nem. Legalábbis nincs ötletem róla hogyan lehetne.
2014. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első annyira örülök,hogy nem tudom szavakba önteni,sikerült az elméleted ezért sok sok pontot adnék de sajnos nem lehet,ment a zöld pont :) :)

Ha valaki látja ezt a párbeszédet akkor nyugodtan segítek...

2014. máj. 17. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!