Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy htc hd2-m, ami reggelr...

Madalice kérdése:

Van egy htc hd2-m, ami reggelre tönkrement. Nem tölt be, csak egy fehér képernyő jön be, elvittem szervizbe, ott azt mondták, h képernyőhiba, és nem lehet megcsinálni, de a bootloader képernyőt behozza. MI lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam rátelepíteni az ezen az oldalon feltüntetett programokat [link] Google.com/site/hd2tudastar/home. A hpsl-el kezdtem, de egy idő után azt írja ki, hogy critical error, miért nem hagyja rárakni, és milyen programok kellenek még hozzá, hogy engedje? Egyébként az egyetlen dolog, amit megcsinál, hogy usb kapcsolatot hoz létre, amit a telefon, és a gép is kijelez, de ennyi. Előre is hálásan köszönöm a segítséget.
2014. máj. 23. 23:09
 1/1 A kérdező kommentje:
ezen az oldalon, csak nem írta ki rendesen [link]
2014. máj. 23. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!