Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 állandóan dobálgat...

Windows 7 állandóan dobálgat ablakok közt, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az új gépemen a Windows 7 állandóan váltja az ablakokat automatikusan. Nehéz megfogalmazni a konkrét problémát, de példaként fel tudom hozni hogy épp most is, a kérdés megfogalmazása közben írom a szöveget, és hirtelen a windows hangot ad ki, és bár a Chrome van megnyitva, a szöveget nem írja, a "focust" mintha egy másik ablakra helyezné át. (a kérdés megfogalmazása közben is 4 alkalommal) Nagyon irritáló, főleg játékok közben, és nem találok rá megoldást. Mi zavarhatja be? Olvastam, hogy talán a TP-Link drivere okozhat ilyen problémát, de nem merem uninstallálni, mert akkor valószínűleg az internetet sem tudom használni.


Köszönöm!



2014. máj. 24. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:

nem valószínű,hogy a tp link okozná,

-inkább valami újonan telepített progi,

2014. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert eddig is fennállt a probléma, és változó időközönként kidobál, de már hülyét kapok tőle.
2014. máj. 24. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy féreg vírus okozott ilyet jó néhány évvel ezelőtt. Szedd le a Kaspersky Internet Security 2014 30 napos próbaverzióját és csinálj egy teljes átvizsgálást. Én is ezt csináltam, meg is találta és kinyírta a kis mocskot. :) Persze ha neked nem ez a baj, akkor passz. De szerintem próbáld meg.
2014. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér, de azt hozzá kell tennem, hogy Eset Smart Security van a gépen.
2014. jún. 2. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy a nod nem jó. Még a smart security változata sem. Hiába díjnyertes már egy csomó éve.
2014. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes letörölni az ESET-et, és Kasperskyt felrakni?
2014. jún. 4. 18:24
 7/9 A kérdező kommentje:
A másik tapasztalatom, hogy huzamosabb idő után abbahagyja a ledobálást (kb 1.5-2 óra).
2014. jún. 4. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, hogy akik ismerik mind a két irtót, azok a Kaspersky-t részesítik előnyben, bár nem szeretnélek semmire rábeszélni. Igazából én Avast free-t használok már 2009 óta. Közben megpróbáltam egy csomó irtót, de valahogy mindig visszatértem az Avast-hoz. De a fizetősek közül, vagy ha van hozzá trial reset-ed, vagy crack-ed, akkor Kaspersky.
2014. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Több másik vírusirtóval is végignyomtam a gépet, semmi vírust, stb. nem talált... a probléma sajnos továbbra is fennáll!
2014. jún. 7. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!