Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti Win 7-em van de azt...

Eredeti Win 7-em van de azt szeretném, hogy ne töltse le azokat a frissítéseket amik állandóan kiütik az egyéb programok töréseit, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mi van , ha pl teszek rá egy loadert ? Vagy abszolút tiltsam le a frissítéseket és szedjek le hozzá tört szerviz pakkot ?

2012. júl. 19. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

"azokat a frissítéseket amik állandóan kiütik az egyéb programok töréseit"


Ezt nem a windows és nem a frissítések csinálják, hanem a víruskeresőd. Milyet használsz?

2012. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Norton Internet Security
2012. júl. 19. 08:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Annak a beállításaiban add hozzá a kivételekhez, amit nem akarsz, hogy töröljön.
2012. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én vitatkoznék az 1. válaszadóval ! Nem vírust talál benne és karanténba teszi , vagy törli hanem ismét kér a program , hogy aktiváljam , esetleg fizessem ki !
2012. júl. 19. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:

A win7 frissítések akkor is jönnek, ha loaderrel van aktiválva, hiszen akkor gyakorlatilag úgy működik, mintha eredeti lenne. Le lehet tiltani a frissítéseket a vezérlőpultban, de nem javaslom több okból sem. Egyrészt sokszor fontosak, mert kritikus biztonsági réseket foltoznak be. Másrészt a tört programjaid egészen biztosan nem ettől jönnek rá, hogy kalóz verziók. Magában a programokban kell letiltani a frissítést, hogy ne csatlakozzon a saját gyártója szerveréhez. Olyan programoknál ez probléma, amik igénylik a rendszeres frissítést, pl vírusirtó, de például cd író, fájlkezelő alkalmazásoknál megteheted nyugodtan. Csak nem értem, mi szükség van ezekre. Egy otthoni felhasználó (szinte) mindent meg tud oldani ingyenes programokkal, gyakorlatilag az összes fizetős programnak van megfelelő ingyenes alternatívája. Sokszor jobb is, mint amiért fizetni kell. Nem fedik pontosan egymást a funkciók, de ki lehet alakítani egy működő és sokrétű rendszert ingyenes alkalmazásokkal is. Írd le az alkalmazást, vagy a funkciót, amit használni akarsz, és írok ingyeneset helyette.


Persze az iagzán professzionális célprogramok helyett nincs más, de ezeket egy normál otthoni felhasználó nem igényli.

2012. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen . Az utolsó mondatban van elásva az eb . Adobe Master Collection cs5.5 . Valahogy nyakon lehet verni , de nekem csak részben sikerült . Most raktam újra a rendszert , mert az előzőn már eljutottunk odáig , hogy el sem indult . Most tiltottam a frissítések letöltését , de így(ahogy te is mondtad) nem sokáig megy 2-3 hónap után elkezd omladozni . Már tapasztaltam . Arra is gondoltam , hogy a program net hozzáférését tiltom , csak nem tudom hol lehet , pedig már nézegettem . Mert egészen addig oké a törés , míg nincs net a program indításakor . De elég egyszer elfelejteni a kikacsolását és annyira ugrik a törés , hogy csak a rendszer újratelepítése oldja meg a dolgot , mert fingom nincs , hogy hova teszi azt a fájlt ami kiüti .
2012. júl. 19. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg semmi köze sincs a windows frissítésekhez, hidd el. Azok csak a rendszerhez, és egyéb MS progikhos (MSE, Deffender, WLE...stb.) biztosítanak frissítéseket a picipuha szerveréről, nagy ívben nem érdekli őket a többi nem windowsos programod.


Keress egy másik adobet, és nézd meg a leírást is hozzá, hogy kell crackelni, meg a kommenteket a torrent mellett.

2012. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!