Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagy a gép állandóan, mi a...

Lefagy a gép állandóan, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Hali, Pár hete állandóan lefagy a (másik) gépem. Aztán úgydöntöttem újrarakom az XP-t hátha helyrejön...de mégse.

Pontosan az a baja hogy bekapcsoláskor a töltőképernyő után csak fekete képernyőre vált és k.o. 2-3 újraindításnál elindul rendesen, de akkor meg olyan fél óra múlva hal be...nem kékhalál, csak simán megáll minden.. Valaki azt mondta hogy RAM hiba, valaki hogy vga hiba....Ez fajinan kifogott rajtam megint..Valami ötlet/tanács esetleg? Kössz előre is


2011. dec. 8. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Cserélje le a felhasználót.
2011. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia

telepítettél olyan programot ami esetleg induláskor leül a tálcára?

2011. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hónod alá csapod, aztán beviszed egy szervízbe ahol értenek is hozzá.
2011. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

milyen hülyeség már hogy cserélje le a felhasználót? xD

Nemvagyok az utolsó előtti számítógép használó, szóval értek hozzá valamelyest, raktam már össze meg minden, de ezt felháborító amit csinál most...szó szerint fölb...sz

2011. dec. 8. 17:14
 5/14 anonim ***** válasza:

Bocs rosszul kérdeztem :)


Formáztad a winyot ?

A telepités nem volt valami végett lassú vagy furcsa?

2011. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
formáztam, de fura volt..:D mert mindig 34 percnél lefagyott a gép, egy ismerősöm azt mondta hogy ram hiba. aztán tettem bele másik ramot, azzal ment....
2011. dec. 8. 20:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor most jó !
2011. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

hát pedig nem.....

nincs valami ötleted?

2011. dec. 8. 20:28
 9/14 anonim ***** válasza:

tehát egy másik rammal feltelepült

aztán vissza raktad a másik ramot és fagyogatott ?

2011. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
cserélgettem én össze vissza, de most is megpróbáltam azzal a rammal, de most meg indításkor nem "sípolt" a gép, és fekete képernyő legelején....szval a vak világba megyek...(mégjó hogy van +ba egy full gamer gépem) :D:D
2011. dec. 8. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!