Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus eeepc 1001px telepítés?

Asus eeepc 1001px telepítés?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, van egy asus eeepc 1001px notebookom most win7 starter van raja kicsit lassú a frissitések miatt újralapítésnél ugyan azt rakjam vissza? vagy próbáljak ki egy win 8.1-et? 1,7 proci van benne 1 giga ram meg a videókártya 700-ig húzható.. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 25. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen es ehhez hasonlo netbookokra Linux a megfelelo valasztas.


Win 8.1 felejtos. Ha meg Startert raksz, az megint be fog szemetelodni es lassulni.

2014. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szakmámban sok Asus EEE PC-vel van dolgom folyamatosan, de azok 1005HA, illetve 1005P típusúak. A PX-től nem sokban különböznek. Ugyanaz az 1 GB RAM és 1,6 GHZ-es CPU. Na most én mindre win8.1x86-ot tettem az XP támogatásának megszűnése miatt. Kísérleteztem a 7-tel, mert gondoltam "á nem, a 8.1 nem fog menni rajta". Hát nagyon néztem, ugyanis a 7 nem akart menni, iszonyúan fagyott, a 8.1 pedig olyan, mint az álom ezeken a kis gépeken. Linux-ot pedig én nem ajánlom. Ubuntut próbáltam ezeken az EEE PC-ken és használhatatlanul lassú volt a kompatibilitásról nem is beszélve. 8.1-et mondom, nyugodt szívvel ajánlom, tanácsolom. De csak 32 biteset, 64-et semmiképp, mert az sem fog menni jól.
2014. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
végre valami biztató! :D nagyon köszönöm akkor majd megpróbálkozom.. az elején ez is jó volt csak a sok frissítés miatt behal..
2014. jún. 16. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, frissítéskor a 8.1-gyel is belassul. Sajnos ez van, még a legújabb 8.1-től sem várhatunk csodát ilyen szűkös hardverkörnyezetben. Az 1 GB memória manapság már semmire nem elég, de megkockáztatom, hogy talán már a 2 sem. A 2 GB a minimum minimuma. És az 1,7 GHz is túl lassú ma már. Hát ez van. A pénztárcánktól jóval gyorsabb a fejlődés, sajnos... legalábbis itt, a politikusaink által el*eszett hazánkban! :(
2014. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!