Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az asztali számítógépem és...

Az asztali számítógépem és sony ericsson telefonom miért nem érzékelik egymást usb kábelen keresztül?

Figyelt kérdés
Telepítőlemez nem volt hozzá, de ennek ellenére feltelepítette, viszont azt írja ki, hogy nem fog megfelelően működni, mert kód 10 hiba áll fenn. A sony ericsson pc suite programot letöltöttem, de ott is elakad a szinkronizálás, mert a telefon nem jelez semmit, illetve mikor szinkronizálni akarom a pc-vel azt írja ki, hogy nincs ilyen, nem találja. Mi lehet a gond, mit lehet tenni?
2010. júl. 2. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugye nem úgy telepítetted fel a PC Suit-ot, hogy közben rá volt dugva a telefon a kábelre?
2010. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem, mert ki is írta,hogy csak akkor csatlakoztassam, ha kéri a program. A vezetékkel úgy gondolom nem lehet gond, mert tölti a telefont, és a számítógép is jelzi a csatlakozást. Viszont a telefonomon nem tudom az usb csatlakozást választani,csak bluetooth, vagy infravörös port. A számítógépen meg nincs bluetooth, talán itt lehet a bibi? Nem tudom konkrétan mit töltsek még le hozzá? Örülnék, ha tudna valaki segíteni. Előre is köszönöm.
2010. júl. 3. 07:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Telefon módot állíts be a telefonon ne Fájlkezelést
2010. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A telefon módot, hogy állítsam be, mert ilyen beállítási lehetősége nem találok?
2010. júl. 3. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor rádugod a kábelt a telora, automatikusan feljön az USB kapcsolat menü és ott kiválasztod a telefon módot...
2010. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy amikor rácsatlakoztatom az usb-t a telefonomra, semmit nem ír ki, illetve csak annyit,hogy optimalizált töltés.
2010. júl. 3. 13:49
 7/10 anonim ***** válasza:

milyen típusú telefonod van pontosan?

nekem D750i, és rögtön felismeri, és tudok is vele fájlcserélni


esetleg a kábel lehet hibás

2010. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
T610-es. A videokártyám elszállt már egy ideje, de a gép ennek ellenére megfelelően működik. Ez közrejátszat ebben, vagy semmi köze hozzá?
2010. júl. 3. 15:25
 9/10 anonim ***** válasza:

hát elég régi típus a tiéd, az biztos, de nem hiszem hogy emiatt lenne probléma


ami lehet: nem megfelelő driver, kábel, telefon, op. rendszer


tölts le ezt, és próbáld ezzel: [link]

2010. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de nem működik, megnyitni sem tudom. Azt írja ki, hogy nem kapcsolódik. Nem értem, pedig csatlakoztatva van. Lehet, hogy mégis csak kellene hozzá telepítő lemez?
2010. júl. 3. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!