Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Memoria kartyara van mentve...

Memoria kartyara van mentve par kep amit telefonon csinaltam, de a szamitogep nem latja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A telefonom,ami nem okos telo,csinaltam par kepet,es a telefonomban van memoria kartya arra mentettem,majd azt kartya olvasoba tettem,hogy ra mentsem a gepemre a kepeketMindent lat ami a kartyan van,zenekre gondolok csak a kepeket nem,mit kell tennem??? Fontos,koszi !!!!

2014. jún. 2. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

valszeg selejtek azok a képek amik a telódon vannak,mert ha jók lennének,akkor a sz.géped simán látná őket,

-de magad is meggyőződhetsz erről,mert ha a telón lévő képek ilyen 0-és 2 bájt közöttiek ,akkor semmire sem jók,

2014. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Másik lehetőség: nem jó helyen kerested őket. Talán valamelyik másik mappában vannak. Mert például az említett zenék biztosan nem azonos mappában vannak a képekkel.

Egyébként, biztos, hogy a kártyára vannak a képek mentve, nem pedig a telefon memóriájába?

2014. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

eloszor is koszi a valaszokat :)


1.jok a kepek,nem 0 bytosok.


2.jo helyre mentettem,amikor az xnview kepnezovel ramentem a memoriakartyara akkor ott mutatta a kepeket ,csak a mappa ures volt.


hallotam olyasmirol,hogy rejtett,vagy nrm lathatok,azt lehet valahol bealitani a total comandernel?

2014. jún. 3. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
ha már az xnview-en látod,akkor mentheted is ahová akarod !
2014. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!