Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Phone 8-on hogy kell...

Segal jusko kérdése:

Windows Phone 8-on hogy kell beállítani a családi szolgáltatást? Kérlek részletes leírást.

Figyelt kérdés
Már három hónapja van Lúmiám, de nem tudok rátölteni semmit... És ez már nagyon idegesít! Kb. öt Microsoft fiókot csináltam és órákon át kerestem a családi szolgáltatást, de egyszerűen nem találom...

2014. jún. 3. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit keresel?

Mihez kell családi szolgáltatás?

Az nem arra jó, hogy korlátozd a hozzáférést a telefonon lévő dolgokhoz pl. a gyerekednek?


"nem tudok rátölteni semmit"

Nekem a családi bigyó nélkül is megy minden...

Csak regisztráltam egy MS fiókot, aztán bejelentkeztem vele telefonon és megy... Az Árhuázból töltögetek néha, már vásároltam is appot...

2014. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat én is regisztráltam meg be is jelentkeztem de amikor le akarok tölteni valamit, akkor azt hozza ki a telefon hogy be kell állítani a családi szolgáltatást...
2014. jún. 5. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:

18 év alatti vagy még?

Ha igen, próbáld meg beállítani a korodat többnek.


Itt lehet bejelentkezni: [link]

2014. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csinaltam egy ujat. Nem vagyok még 18, de átírtam. De most meg már az a baj hogy nem tudom átírni a Ms fiokomat a telómon, és Félek, hogy ha alaphelyzetbe állítom akkor kitorli minden mepemet, zenémet, stb... ://
2014. jún. 5. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont ezért mondtam, hogy írd át és nem azt, hogy csinálj új fiókot...

Amit linkeltem, ott be tudsz lépni, és meg tudod változtatni a születési dátumodat.

2014. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azzal lépj be, amelyik a telefonba be lett állítva.
2014. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na végre megvan! :D KÖSZÖNÖM SZÉPEN A SEGÍTSÉGETEKET!!!! nagyon hálás vagyok! :))
2014. jún. 5. 14:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hat-ökör, de szívesen :D
2014. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én megváltoztattam az életkoromat de ugyanúgy kiírja hogy be kell állítani a családi szolgáltatást!Kérlek Benneteket hogy segítsetek
2014. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!