Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri laptopot márkaszervizbe...

Megéri laptopot márkaszervizbe vinni?

Figyelt kérdés
Egy hete adódott egy kis probléma a laptopommal, konkrétan nem tudtam rendesen se kinyitni, se lecsukni. Gyors berohantam vele a legközelebbi szervizbe, ott azt mondták, hogy a zsanér rendben van, viszont a csavarfészek szétpattant a sarkánál, ezáltal a billentyűzet körüli műanyag borítás szétvált az alsó résztől, és ezért nem lehet rendesen nyitogatni. Ott azt mondták, hogy az egész felső borítást cserélni kell, gyári lapot raknak rá, ami 15.000 Ft. Felhívtam egy márkaszervizt, hátha ott olcsóbb árat ajánlanak, ott viszont már munkadíjjal is számolni kellene, és valahogy az alsó rész meg a touchpad is szóba jött, amiből kihoztak 32.000 Ft-ot. Most akkor kiben bízzak? Őszintén szólva a 15.000 Ft is sok jelen esetben, de a márkaszervizes meg sokkal körültekintőbbnek tűnt... Ti mit ajánlanátok?
2014. jún. 12. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A mezei szervizbe vidd. A márkaszerviz persze, hogy a gatyád is le akarja húzni.
2014. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 savanyújóska ***** válasza:
Ha nem komoly/specifikus, jó a sufnicég, komolyabb dolgokkal márkaszervizbe vinném. Esetedben megfelelő eszközökkel, és alapanyaggal otthon is meg lehetne csinálni a cserét, szóval teljesen jó, ha nem a márkaszervizbe viszed.
2014. jún. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2014. jún. 14. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!