Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes márkaszervízbe vinni?

Érdemes márkaszervízbe vinni?

Figyelt kérdés
Az autó elmúlt már két éves (Fiat), a garancia lejárt. Érdemes-e a 40.000 km-es szervízt a márkaszervízben csináltatnom? Ha nincs ismeretség, a maszek nem vág át ugyanúgy?
2009. szept. 1. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha túl akarsz rajta adni,könnyebb lesz végig vezetett szerviz könyvel eladni,ha megtartod sokáig akkor mindegy szerintem.
2009. szept. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán egy két évig érdemes, mert akkora különbség nincs árak tekintetében, viszont a garanciaidőn túl két év szavatossági idő is van a fogyasztóvédelmi törvény szerint, ami azt jelenti, hogy ha valamilyen súlyos hiba keletkezik gyári, vagy gyártási hibából, akkor könnyebb érvényesíteni a jogaidat, ha márkaszervízben van szervizelve
2009. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megbízható, és viszonylag olcsó a márkaszervíz, akkor tényleg jobb, ha odahordod. Nekem személy szerint csak rossz tapasztalataim vannak márkaszervizekkel. Eddig csak lenyúltak, nem is azt csinálták meg az autón, amiket kértem, ill. amit ránézésre nem tudok elsőre leellenőrizni, azt meg sem csinálták (daewoo). Aztán amikor gond lett belőle, csak széttárták a kezüket, megvonták a vállukat, és ennyi. Aztán kerestem egy olcsó, és becsületes magánvállalkozót, aki tényleg megcsinál mindent, nem csak a lenyúláson töri az agyát. (Hosszútávon ez meg is éri neki, mert rengetegen hordják hozzá az autóikat)
2009. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes, keresel egy megbízható maszek szerelőt és kész, rendszeresen karbantartod, olajcserékre viszed stb. A szerviz könyveket hamisítani is szokták, az autóban visszatekerik km órát stb.
2009. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok, azt kihagytam, hogy ha nem a garancia miatt viszed pl. a te esetedben, már azért sem érdemes márkaszervizbe vinni, mert nagyon magas az óradíj.
2009. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!