Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Első notebooknak megtenné?

Első notebooknak megtenné?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem ki magamnak.Csak netezésre ,filmezésre,zenére és ilyen alap dolgokra lenne hasznalva, nem játszani mert arra ott van az asztali pc.De ha ti tudtok ebben az árkategóriában jobbat légyszi linkeljétek!Előre is köszönöm.:)



2014. jún. 16. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én inkább egy Intel Pentium processzorost néznék ennyiért...

De ha valaki úgy gondolja, hogy ez jobb, akkor meggyőzhető vagyok..

2014. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk Celeron, de Win 8 is van hozzá:

[link]


Egyébként ezen az oldalon szerintem egész jó árak vannak...

2014. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ti mit mondtok milyen a celeron ?
2014. jún. 16. 09:34
 4/5 A kérdező kommentje:
"Továbbá egy optikai meghajtó áll mindig készen, hogy megpörgesse a DVD filmeket." leirásban ezt írják..de a képeken nem látszik és külön sem irják h optikai meghajtó:xy ..ugyhogy ezt most nemértem ..:)szerintetek akkor most ez hogyvan?
2014. jún. 16. 09:59
 5/5 doni1201 ***** válasza:

Amit linkeltél a kérdésben (Acer Aspire E1..), abban nincs optikai meghajtó.

A Celeron processzorok a belépő kategóriába tartoznak, alap használatra megfelelnek. Mondjuk az N szériások nem a legjobbak, azok inkább netbookokban szoktak lenni, szóval laptopban én ezeket kerülném.


Én ezt ajánlanám:

HP 250 G1 (Intel Pentium 2020M 2,4GHz, 4GB RAM, 500GB HDD, Win8) ~99ezer

[link]

2014. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!