Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik cahmpiont vegyem meg,...

Melyik cahmpiont vegyem meg, Rengar, Yasuo vagy Zed? (LoL, többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem egyformák, de mivel minden lanen, elég jó vagyok már így rajtuk gondolkoztam el mert ők tetszenek. A jungle-t nagyon imádom, ezért próbáltam már Nocturne-t, de ő annyira nem fekszik nekem. Rengar és Zed elég jó orgyilkosnak tűnnek, Yasuo viszont nagyon op, csak azért félek megvenni, mert lehet, hogy a közel jövőben nerfelik.

2014. jún. 20. 10:01
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ha a jungelt szeteted akkor Rengár (bár én khá-t jobban szeretem) zed és yasuo jó midre és topra is, de zed szerintem nehezebb teamfightban míg egy yasuo-amivel öltél egy párat-nagyon jó.

Én anno yasuot vettem meg

2014. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!