Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Shyvana vagy Rengar?

Shyvana vagy Rengar?

Figyelt kérdés
Hello! Egy jó top-jungleres champin gondolkozom, Shyvana és Rengar a favorit. Ti kit ajánlanátok? Aatrox is szóba jöhet...

2013. aug. 9. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Akali, de nem tudod miért nem jön be EU? Nekem mindig valami buggot ír ki. De a legjobb, Fiora, Akali, Aatrox, ezek közül válassz, de Akali a legjobb, mert minden meccsemen, 30/1/x általában a statom, ha kell tanács pm
2013. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legjobb statom 1,5 órás meccsen 77/4/21
2013. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én most Dariust akarom megvenni, mivel nagyon bika, de Dariust, Yi egészíti ki jól, az a kettő 2v3 lazán bever :)
2013. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te hányas szintű vagy????
2013. aug. 9. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
19, de neked műkszik a játék?
2013. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyiket se vedd meg.
2013. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha a 3 közül akarsz választani mindenképp akkor inkább rengar mert talán vele hatékonyabb a gankelés, bár nekem a top-jungle kategóriában j4 a kedvenc.
2013. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Aatroxot javaslom, biza keményre sikerült összerakniuk, topon jóféle, de nem igazi jungle. Ha nem csak topozni akarsz, akkor Shivát válszd, jungle és top szerepre is egyaránt nagyon jó.

Hozzáteszem, hogy Rengarral még nem játszottam, de topon mindig elverem, akárkivel is vagyok, jungle téren pedig nem rossz, de másra nem igazán jó.

2013. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, de leginkább 30-as szintűek véleménye érdekel, nem Akali-TOPosoké.... Aatroyy pedig emellett véleményem szerint marha jó jungler, a lifestealje, és a marha jó gankelő képessége miatt.
2013. aug. 15. 07:42
 10/10 anonim ***** válasza:
aatrox papír. rengar. csak tudd kezelni
2013. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!