Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony Xperia Tablet Z2 vleménye...

Sony Xperia Tablet Z2 vlemények, megéri? (többi lennt).

Figyelt kérdés

meg szeretném rendelni ezt a táblagépet. Eddig csak jókat hallottam, de gondoltam előtte megkérdezem itt is. Arra lennék kíváncsi, hogy megéri-e a maga 159.990 Ft-os árát, vagy van olyan készülék, ami hasonló ár katekóriában többet tud. (bár kétlem, hisz víz és por álló, van rajta infra port, fm rádió, gyönyörű kijelző, 6.4 mm vékony, 8 megapixeles kamerával és 3 Gb rammal nagyon jónak bizonyul. Filmet nézni (Úgy hallottam 2K-ban símán, de még a 4K-s videókat is lejátsza), a jobb grafikájú játékokat el vigye (pl.: fifa 2014, temple run, real racing 3)persze laggolás nélkül, olvasni, youtubezni, zenét hallgatni, rádiót hallgatni, internetezni, facebook-ozni meg ilyesmikre kéne, ja és max 160.000 szeretnék rászanni.

UI: bocsi ha kicsit hosszúra sikeredett, előre is köszi a válaszokat, szép napot!


2014. júl. 7. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Oszt teszteket olvastál-e fiam? Vagy mindenképp a GYK-t látogató emberek véleményére vagy kíváncsi? :DDD


[link]


[link]


...csak mert annyira új a termék, hogy nem mindenkinek van ilyen tabletje....és olyan drága , hogy nem mindenkinek lesz ilyen tabletje, hogy véleményt formáljanak róla....szóval az emberek többségének 30-40.000 Ft-os tabletje van/lesz és tökéletesen megfelel arra amire használják: Facebookozni.


Szóval, a döntés a te kezedben van, ha nem tudsz nélküle élni akkor vedd meg.

(160.000-ért én biztosan nem tabletet vennék....:DDD)

2014. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vedd meg szerintem én is azt veszek csak még kell 1kis pénz (30000ft)
2014. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!