Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az összeállí...

Szerintetek jó ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

Proci- Amd Fx 6100

Ram -Corsair 4 GB DDr3

Alaplap- MSI 760GM-P23(fx)

Hdd- 1TB Seagate

Vga- Asus Hd 7790 Oc 1Gb

Op. rendszer -Win. 8


Kíváncsi lennék rá hogy a VGA-t meddig lehet/érdemes húzni ezek a beállítások mellett.


Valamint lenne még egy olyan problémám,hogy valamilyen oknál fogva valamikor elmegy a netem aztán megint van és ez így megy. Kb 10 percenként. USB-s wifi antennát használok (TP Link TL-WN721N) Szerintetek mi lehet a probléma? A Válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 7. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt most akarod venni? FX-6100-ast újonnan vennéd? Mert nem is nagyon árulnak, ahol igen, ott pedig nagyon drágán, nem éri meg.

Nekem is olyan USB-s adapterem van. Kezdetben minden gépen ledobált, szar volt, stb... Nem is tudom végül mi oldotta meg, tedd fel hozzá a legújabb drivert.

2014. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fx 6100 helyett fx6300

alaplapnak, min egy [link] kell (6100 alá is)

7790 helyett egy r7 260x


vga húzással jó esetben max 4-5 fps-t tudsz kisajtolni, szerintem érdemes jobb vgat venni inkább, mint utólag mérgelődni, hogy kevés

2014. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A konfig màr meg van,de attól félek hogy rossz alaplapot vettem.a procival együtt vettem és meg sem néztem,hogy milyen.lehet az,hogy a lap miatt akadnak a játékok és sokszor maga a windows is. Ha veszek mondjuk egy Asus M5a97- es lapot akkor megoldja ezt a problémát?(nem kell hogy minden játék menjen ultrán) / telo
2014. júl. 8. 09:48
 4/8 anonim ***** válasza:

igen az az alaplap már sokkal jobb, de vigyázz, mert van 3 féle verziója is:

m5a97 LE R2.0

m5a97 R2.0 (ez jó lesz, kis tuning is belefér)

m5a97 evo R2.0 (ilyenem van fx 6300-al és 4.5 ghz-en megy most is, igaz nem gyári hűtővel)

2014. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

rendben, akkor veszek egy ilyet. nekem sem gyári hűtő van rajta-->Cooler Master Gemini II M4 nagyon brutálisan néz ki, a ram is alig fér el alatta. :) akkor már csak az a kérdés,hogy befér e egy ilyen házba--> [link]


Ja és zöld pacsi mindenkinek!!:)

2014. júl. 8. 10:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a wifi adapter is érdekes, mert a tesóm ugyanezt használja neki jó. kicseréltük párszor és ugyan úgy ledobál.
2014. júl. 8. 10:53
 7/8 anonim ***** válasza:
be fog férni a házba gond nélkül
2014. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oks, köszi a válaszokat! :)
2014. júl. 8. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!