Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WIFI-n keresztül csak 13 mbps...

WIFI-n keresztül csak 13 mbps jön at a 20 helyett. Eddig rendesen átjött. Mit csináljak? Egy számítógép van rácsatlakoztatva és egy telefon. A gép nem megy közben, ezért nem értem. SÜRGŐS

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 22:49
 1/8 CspCsj ***** válasza:

Ha a szomszédnak megadtad a wifi jelszót, lehet hogy ő töltöget.

Egyébként az internetkapcsolatod sebessége nem feltétlenül állandó. Mióta 13 a 20 helyett?

Nálam esténként mindig kicsit lecsökken a sebesség, gondolom akkor lépnek sokan fel az internetre.


Ha a gép ki van kapcsolva akkor a telefonon méred? Mivel, speedtest apk?

Nincsen esetleg valamilyen inteligens energiatakarékossági funkció bekapcsolva?

2014. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mar egy par napja ilyen, nem adtam meg senkinek a kódot.. Ilyen energiatakarekos valami meg nincs...
2014. júl. 15. 23:23
 3/8 CspCsj ***** válasza:

Ha a gépen jó a sebesség akkor a router-t, telefont megpróbálnám újraindítani. (szerintem ezeket már megcsináltad)

Android telefonon egyébként a Play Áruház lehet hogy frissíti a háttérben az alkalmazásokat (bár akkor belassulna a telefon is a frissítések telepítése miatt).

2014. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ujrainditottam mar mindkettőt... Nem androidos telom van, hanem wp (Nokia Lumia 630)... Frissíteni nem frissít, mert azt észrevenném. :/ még valami?
2014. júl. 15. 23:44
 5/8 A kérdező kommentje:
[link] es 20-as netre fizetek elő.
2014. júl. 15. 23:47
 6/8 CspCsj ***** válasza:
Az előbb kimaradt: Ha a számítógépen jó a sebesség akkor nagy valószínűséggel a telefonon változott valamilyen beállítás. Telepítettél esetleg pár nappal ezelőtt programot/rendszerfrissítést?
2014. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gépen sem jön a megszokott teljesítmény... A telefonom neg most lett frissitve WP 8.1-re, de az nem hiszem, h befolyásolná... És mivel 1 hete kaptam a telefont, termeszetesen a piactérről töltöttem le alkalmazásokat. :/
2014. júl. 16. 00:26
 8/8 CspCsj ***** válasza:
Ha a gépen sem jó a sebesség akkor, meg kell próbálni router nélkül, közvetlenül rákapcsolódva a netre sebességet mérni. Ha így jó akkor a router beállításaival lehet gond. ha így sem jó akkor a szolgáltatónál lesz probléma, az ügyfélszolgálaton kell bejelenteni.
2014. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!