Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha kiderüln...

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne rólad, hogy nem EMBER vagy? KETTŐ! Miképp lenne magad, egyféle robotikummá válás, vagy megtartanád "EMBERI mivoltod"

Figyelt kérdés

#robotikum #pschié
2014. júl. 23. 22:39
 1/6 miért.én? ***** válasza:
Már gyanítottam jó ideje. Amikor bizonyos tartalmak eléréséhez,esetleg megerősítéshez be kell ütnöm egy számokból, és/vagy betűkből álló kódot, ott szokott olyan szöveg állni alul, hogy "bizonyítsa be hogy ön nem robot". Van mikor nem szokott sikerülni. Biztos robot vagyok. Egyébként nem zavar, már nem is szeretnék ember lenni.
2014. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor végzel magaddal vagy biolényekkel?

űesetleg rosszab..nanee!

2014. júl. 23. 23:57
 3/6 A kérdező kommentje:

A kérdés adott!

Butagén, és proff arc boon!

2014. júl. 24. 00:09
 4/6 A kérdező kommentje:

Tehát mit szólnál hozzá!

Vagyis -mint emberi lénynek programozott-

-öngyilkos lennél?

-örülnél?

2014. júl. 24. 18:40
 5/6 miért.én? ***** válasza:
...és ki mondaná el? Az Anyám? Esetleg az elektroműszerészem? Hogy kezdene bele? Pl.: -"Öndroid" oprendszert töltöttem a bionikus agyába, ha nem haragszik meg érte, ugyanis maga egy droid! vagy: - Fiam ugorj már le a kisboltba. Mondd meg Józsi bácsinak rendes adag nyáklapot adjon reggelire a szilikonolaj mellé, mert sosem leszel egy Optimus Prime. Igen, mostantól ezt fogod zabálni, mert egy Droid vagy!!! Lehet hogy öngyi lennék. ;)
2014. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tehát mit szólnál hozzá!

Vagyis -mint emberi lénynek programozott-

-öngyilkos lennél?

-örülnél?

2014. júl. 30. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!