Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop töltőnél az normális...

Laptop töltőnél az normális ha nagyon melegszik a tápegység?

Figyelt kérdés
Vetem egy univerzális laptop töltőt és másfél óráig töltöttem és amikor lecsatlakoztattam akkor olyan forró volt hogy kenyeret lehetett volna sütni rajta,és töltés közben ilyen sípoló hangot adott ki.Ez normális az univerzális adaptereknél? És ez a töltő minden laptophoz jó?

2014. júl. 24. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális, hogy melegszik.

Ha valami gagyibb fajta, akkor pláne. De a gyáriak is ugyanúgy melegednek.

A sípolás szerintem szintén emiatt lehet...


És valószínűleg nem jó mindegyikhez. Azért gondolom így, mert eltérő akkuméretek, feszültségek, stb-k vannak...

2014. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a dobozban voltak ilyen különböző méretű csatlakozók hozzá,és elvileg az autóban is tudom tölteni.
2014. júl. 24. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Mint írtam, nem csak a csatlakozók eltérőek általában...

Sőt, általában pont azért eltérőek a csatik, hogy véletlenül se tudj rossz töltőt bele dugni...

Meg lehet, hogy jó biznisz a gyártóknak, bár mindig kapsz egyet az új notebookokhoz...

2014. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!