Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatikában/Számítástechnik...

Informatikában/Számítástechnikában ha valaki ennyit meg tud csinálni akkor az mennyire számít jónak, vagy éppen rossznak?

Figyelt kérdés

Őszintén megvallom, szerintem ez még semmi és az amatőrség határát súrolja, csak idegesít hogy pár ismerősöm "isten"-nek hisz hogy ezeket meg tudom csinálni, és érdekelne hogy ti mit mondanátok egy olyan felhasználóról aki a következőket meg tudja csinálni:


Operációs rendszer, driverek és egyéb programok telepítése és beállítása hogy rendesen üzemeljen



Hálózat vagy internet beállítása, router rákötése netre meg ilyenek



Rendszerkarbantartás ( portalanítás, gépet belülről kipucolni a kosztól, újrapasztázás és szoftveres lassulás elhárítása vírustalanítás stb )



Gép összeszerelése



2014. júl. 28. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
PErsze én is ugynezt csinálom és istennek hisznek....
2014. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a gáz hogy szerintem ez éppen hogy megüti az alapot, és aztán mikor mondja másoknak hogy én mekkora szakember vagyok meg minden mert hogy neki a 3 éves gépével amit én választottam neki ki és üzemeltem be és semmi baja nincs és nem volt, ég a pofámon a bőr hogy jóformán semmit nem tudok, és én csak beállítottam neki, és ő meg úgy meséli mint ha én írtam volna meg a win7-et... :/
2014. júl. 28. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:

valakinek ezt is meg kell tudni csinálni...

van akit nem érdekel, van aki érzéketlen, nincs hozzá affinitása így marad ránk a karbantartó, javító, takarító szerep.

valakinek ezt is meg kell csinálni :)

2014. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!