Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen jó, olcsó, megbízható...

Milyen jó, olcsó, megbízható webáruházakat ismertek, ahol nem szarnak le, ha garanciáztatni akarsz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég összeraktam egy konfigot és hamarosan meg is rendelném, csak nem tudom hogy honnan. Az ipon nekem túl drága, viszont az aqua.hu-ról, compker.hu-ról és a pcx-ről is elég rossz dolgokat hallottam az elmúlt időben a garanciával kapcsolatban (amíg vásárló vagy addig segítőkészek és kedvesek, aztán amikor gariba küldenél valamit mert tönkrement akkor meg szarnak rád) ... Azt szeretném megtudni, hogy még mindig így dolgoznak, vagy már esetleg jobbak, vagy tudtok más pc webáruházat ami olcsóbb mint ipon és megbízahtó? Előre is köszönöm a segítséget :)

2014. aug. 17. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyártói garanciát kell érvényesíteni, ha a kereskedői nem működik, ennyire egyszerű - persze tudni kell melyik gyártó az, aminél ez működik és nem szabad noname cuccokat vásárolni, ennyire egyszerű.. Aquát én amúgy nyugodtan merem ajánlani, PCX tényleg felejtős, ahogy Extreme Digital is. A compkerről nem tudok nyilatkozni.
2014. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Intel, Asus, Thermaltake, FSP, WD : ezek azok a márkák amik most úgy eszembe jutottak, hogy konfigomban vannak. Személyes tapasztalataid vannak aqua-ről, ha igen akkor légyszives leírnád, és hogy mikor is volt? :)
2014. aug. 17. 12:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a compker-el még nem volt bajom, ahogy a többségnek a pcx-el sem.

Ezeket használhatod.

Az Aqua-ban kb egyszer voltam, de az sem tűnt rossznak, segítőkészek voltak.


Nem hiszem, hogy a garival bármit is problémáznának, de ha mégis akkor valóban, lehet menni a gyártóhoz is.



De én sosem értettem, hogy valaki előre aggódik így a garis dolgok miatt. Nem túl jó hozzáállás, hogy már előre azon aggódik az ember, hogy mi lesz, ha tönkremegy. Persze nem árt felkészülni, de azért nagyon-nagyon ritka, hogy bármi is meghaljon a garis időszakon belül, a rendeltetés szerű használat mellett.

2014. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Mivel nem nagyon van olyan lista, ahol leírnák, hogy melyik gyártónál egyszerű a gyári garancia ügyintézés, néhányat így fejből írok amivel van tapasztalatom:

ASUS, AMD, Intel, Hitachi, DELL, Logitech, Kingston, Panasonic, Sony, NEC, Lenovo, TP-Link - ők azok, akinek ha nem is feltétlen magyar, de európai szinten van megbízható szervizük vagy RMA szolgáltatásuk.

2014. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem a hozzáállásommal van szerintem gond, eddig teljesen úőgy voltam vele, hogy megrendelem pcx-ről és kész, de ma úgy gondoltam, hogy azért utánaolvasok, és hát hogy megmondjam az igazat eléggé hidegzuhany volt nekem amiket 2013 év vége felé írtak róla.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..

2014. aug. 17. 12:54
 6/10 Csiß ***** válasza:
Nekem volt egy garanciás ügyem aqua-ban.Nem szórakoztak semmit.Szó nélkül cseréltek.
2014. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És kb mikor volt?
2014. aug. 17. 13:52
 8/10 Csiß ***** válasza:
kb fél éve.
2014. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2014. aug. 17. 17:36
 10/10 anonim válasza:

Én PCXnel vetem gepet, vinyó halt be 2 hét alatt.

Bejelentettem, másnap jött a futár elvitte 3 nap mulva hozta a másik vinyót. Mondjuk fizettem csereganciát amin 5% felár. Garanciális szállitás ingyenes ha veszel háztól házig garamciát ami 790FT. Űgyélszolgálat nagyon jó. Emailre pár órán belül válaszolnak.

2015. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!