Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kössem be helyesen a...

Hogyan kössem be helyesen a routert? (lent)

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni.Nos van egy Cisco epc3208 nevű modemen(pr telecom) és van egy SMC wbr14-g2 routerem.Hogyan tudom azt megcsinálni hogy legyen a gépen is net meg legyen wifi is.Meg van a 2 kábel de akárhogy csináltam gépen volt net telón is rá csatlakoztam a wifire de ott még se volt net.

2014. aug. 24. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:

nulla tudással nem fog menni,

-vagy beleásod magad a router konfigurálásába -minden fönt van róla a neten,te is elolvashatod,

-vagy ,megkérsz rá valakit,hogy a te gépeden pötyögje be a te routeredbe azt a pár karaktert,amire most vár a routered,

2014. aug. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Itt találsz az SMC -hez részletes magyar nyelvű leírást:

[link]

Ha hajlandó vagy elolvasni, sikerülni fog.


UI.: Nem tudom mekkora neted van, de ez egy nagyon elavult router. Kb 8-10 éves, már a maga idejében is legalja kategóriának számított. Szóval ha 20-25 Mbps -nál nagyobb csomagod van, egészen biztosan visszafogja majd a netet. Szóval ezen majd ne lepődj meg.

2014. aug. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!