Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell egy routert helyesen...

Hogy kell egy routert helyesen resetelni?

Figyelt kérdés
Hogy csináljam,áram alatt,vagy ki kell húzni a konnektorból,meddig kell benyomva tartani a gombot,5mp,1perc ? Ha többször megnyomom nem baj ? Sehogy se tudom vele elfelejtetni a régi beállításokat.Ti hogy szoktátok ?
2009. júl. 3. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
ÁRam alatt, kb 10 másodpercig reset gomb.
2009. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na fogadjunk hogy nem????Attól függ milyened van

Nekem kimondottan,be kell tartani a reset gombot...tartod mikor kihúzod az áramból.Akkor elengeded,majd nem tudom menyi másodperc után vissza dugod áramba.Megint benyomod a resetet és tartod...Nekem így kell.Ha mondanál konkrétumot is nem csak hogy router...Olyan mintha megkérdeznélek hogy te láttad AZT a filmet akkor?Na találd ki mire gondolok

2009. júl. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha úgy csinálom,hogy egyik kezemmel nyomom a reset gombot,a másikkal meg kihúzom a konnektorból úgy jó lesz ?
2009. júl. 4. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!