Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Sony tényleg ekkora szemét?

A Sony tényleg ekkora szemét?

Figyelt kérdés

A mai napon döbbentem rá arra, hogy miért nem szeretem a Sony telefonokat.

Telenornál vásároltam (Sony xPeria L), ahol már ugye headset nélkül kapom..

Egy 15 órás útra válogattam össze zenéket, és gondoltam meg is hallgatom hogy szól. :) Természetesen nem akarta.

Csak nálam van így, vagy már általános, hogy a Sony telefonok nem ismerik fel a konkurens cégek headset-eit?


Egyedül csak SONY fülessel képes kapcsolatba lépni, ezt is azért tudom, mert végigmentem az összes márkán és ennyi.

Baráti körben van még egy Sony L, csak az más szolgáltató és ott már járt hozzá. :) Azzal tökéletesen megy..

Tehát akkor most ez általános, vagy csak nálam?



2014. aug. 27. 13:19
 1/7 anonim válasza:

Ez a SONY-nál teljesen általános! A SONY-s cuccok csak gyári dolgokkal működnek. Már én is tapasztaltam ilyet a SONY-nál, úgyhogy ez sajnos teljesen természetes hogy nem működik másik headsettel. (Tényleg csak a gyárival működik.azon kívül semmi mással.)

Hát igen a SONYs cuccok már csak ilyenek....

2014. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az xperia telefonokat én se szeretem, és nemcsak ezért!

Hanem azért is, mert nem tartanak valami sokáig!

2014. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
25%
Ha tudnád miket írt a Windows régen az OS-ekbe, lesz*rnád a Sony efféle trükkjeit :)
2014. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha most én rendelek egy Skullcandy headset-et, akkor azzal esélyes hogy működne?
2014. aug. 27. 13:53
 5/7 szandraga válasza:
Az én telóm is Xperia L, és én nagyon szeretem, nekem semmi gondom vele. Én személy szerint, utálom ezt az "agybadugós" fülhallgatókat, nekem egy sima, régi, márkátlan szar fülhallgatóm van, mert sajnos az előző tönkrement, és tökéletesen működik vele még ez is. Nekem semmi gondom vele, mindennel működik, imádom! :)
2014. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél normális headsetet hozzá. Ne a fiókból ránds elő kb 10 évvel ezelőttről.
2014. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem xperia l-em van és két nem sony fülesem, mindkettővel tökéletes és eddig semmilyen fülhallgatóval nem volt gond.
2014. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!