Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék beruházni egy új...

Szeretnék beruházni egy új okostelefonra olyan 50-60e árkategóriában milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én kiindulási alapom:

Samsung: egy idő után meghülyül, és elég soknak gyári hibás az aksija


LG: nem a telefonjairól híres, de ilyen árkategóriában már találsz jót


Sony: bőven nem tud annyit, mint amennyibe kerül..felesleges pénzkidobás, kivétel ha rá vagy izgulva a Sony-ra...akkor is felesleges pénzkidobás, de akkor úgy se tudom megértetni veled


ZTE: megbízható, igaz kicsit mindegyik ugyanúgy néz ki, de határozottan strapabíró, és 1 év után is olyan a teljesítménye, mint újkorában (az aksinak is)


HTC + többi tömeggyártmány: nem bízok az ilyenekben, és nincs is róluk jó tapasztalatom.


Végszó: ZTE-m van, rokonnak legutóbb (készülékhiány miatt) LG-t vettem, egyikünk se bánta meg.

2014. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Óh, a legfontosabb a kimaradt..a drága jó Windows Phone Nokia!

Ha nem akarsz 0-24 káromkodni, akkor nem veszel Windows Phone-os Nokiát.

2014. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi utána nézek :D
2014. aug. 28. 22:34
 4/11 anonim válasza:

Elozovel ellentétes vélemények vagyok... Ha 60e korul keresel telót, akkor elfelejtesz mindent ami Android! Az android meg a 150e ftos keszulekeken is laggol, kifagy, bejövő hívást nem lehet felvenni stb...


Windows Phone keszuleket mar jokat kapsz 60e ert. Nezd meg őket es próbál is ki. Miota ezt a rendszert hasznalom Wp8.0-tol, azota nyugalmam van.


Elozotol kerdeznem, hogy mi baja van a wpvel???

2014. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ehhez az android-windows -hoz szólnék hozzá.Akármilyen árkategóriát nézünk a windows phone jobban kihasználja a hardvert.Tehát ha ugyan olyan proci van a nokiában mind egy ugyanannyiba kerülő androidosban akkor a nokia gyorsabb.Viszont vannak olyan alapvető hülyeségei hogy a 8.0-ban a beállításokat csak a menün keresztül érted el.8.1-óta ugyan úgy lehúzható fentröl mint az androidnál de itt is kimaradtak dolgok amik nagyon eggyértelműek de mégsincs ott.Akkor a kijelző fényerejének 3 módja van:alacsony,közepes,magas.Ilyen baromságokkal van tele.Ráadásul én személy szerint nem látom azt hogy a microsoft nagyon nagy energiát fektetne a problémák kiküszöbölésére,pedig ráférne.Én androidot vennék mert inkább lassabb a rendszer mint a nokiáé de a felület jobb.Ha neked inkább a sebesség a fontos akkor nokia.Persze ezzel nem arra célzok hogy az android lassú,mert ennyiért nem.Csak a windows gördülékenyebb.De az androidnál is nagyon fontos hogy mennyire van testre szabva a cucc.Nekem lenovo a3000 tabletem van és van egy processzor figyelőm.(mutatja hogy mennyi mag mennyire van használva)1,2ghz-s es ha arról van szó hogy a grafikus felület egy kicsit leterhelné akkor is beizzítja mind a négyet.Ezen is nagyon múlik.De általánosságban a nokia gyorsabb.
2014. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem tudom ki ,hogy van vele de nekem bármilyen telefonom volt az mindig is androidos volt.Én személy szerint meg vagyok elégedve vele.A kolegáím közül volt akinek Nokiája volt és mondta,hogy megbánta, hogy Nokiát vett.50-60e-ért már kapni elég jó okos telefonokat.Nekem most egy Samsung Galaxy Grand 2-es telom van,már jó féléve nyúzom és meg vagyok vele elégedve.Egy kicsit nagy de meg lehet szokni.A Sony Xperia szériából is lehet válogatni Pl: Sony Xperia Z1 compakt.Ha valamelyik telefon meg tetszik akkor a Mobilarénában utána lehet olvasni milyen volt a teszten.Én mindig igy teszek ha telefont veszek.Még annyit,hogy nem mindig kell újat venni,az Olx-en és a Vaterán is körül lehet nézni. Remélem sikerült segítenem. Üdv Lajos
2014. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A windows phone imádóknak: lehet, hogy hardverileg jobban kezeli a dolgokat, de arra a telefonra szinte semmi nincs, és idétlen, idegesítő programon keresztül lehet csak rátenni dolgokat (lásd iPhone).

Nekem a ZTE Grand X In telefon 50 ezer volt, és semmi bajom nincs vele. Szóval elsősorban ki kell próbálni egy normális androidot, és csak utána véleményezni. Én se szóltam le addig a windows phoneokat, amíg nem volt dolgom vele.

Nem mondom, hogy nem gyors, de annyira idegesítően felhasználóbarát már a menüje is, hogy egy csecsemő szerintem hamarabb eltud rajta igazodni, mint egy gondolkodásra alkalmas, felnőtt ember. A beállítások része borzalmas, semmit nem találtam benne. Ráadásul szinte egyetlen épeszű, ingyenes alkalmazás sincs rá.

2014. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lupati válasza:
Android HTC one.Hibátlan!
2014. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ha nem menőzni kell, hanem használni, akkor Kínából hibátlan telefonokat tudsz rendelni már 150$ körül. Én egy Jiayu G3T-t vettem a Geekbuying-on. iPhone felbontás, 4,5 colos kijelző, 1GB RAM, 3 naponta kell csak tölteni és még sorolhatnám az előnyeit.

Vám nincs, csak ÁFÁ, ha peched van.

2014. szept. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én most vettem 58ezerért egy ConConrde Smartphone 5005-at nekem nagyon tetszik, az aksija nem olyan nagy de ha nincs bekapcsolva a 3G akkor bírja 2-3 napig. 18 mp-es hátlapi kamerása és 8 mp előlapi kamerája van, lehet venni hozzá olyan NFC-s chipeket mint a Sony Z1-hez, a kijelzője nagyon szép, méreteiben megegyezik a Z1-el. Én nagyon szeretem még nem volt rá panaszom. A procija 4 magos 1,3 GHz úgyhogy viszonylag gyors is. Van benne beépített GPS, dual simes, és az ütődést is jól bírja már kétszer pofára ejtettem és semmi baja nem lett. Csak ajánlani tudom :)
2014. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!