Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok számítástechnikával...

Tudnátok számítástechnikával foglalkozó könyveket mondani, melyek leírják nekem az alábbiakat?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit 'okosodni' ezen a téren, és gondoltam olvasgatok.

Szeretnék alapokat az erősítő, számtógép stb felépítéséről, működéséről (fizika) meg hogy mi hova való, milyen kábel meg milyen csatlakozó mire jó, hova kell bedugni, ilyen alap dolgok, mik azok a paraméterek amik alapján egy hangcucc vagy egy gép jó, mit hogy lehet javítani házilag, hogy kell egy gépet újratelepíteni, vagyis minden tudás ezen a téren amivel én nem rendelkezem viszont a férfiak 99%-a és néhány nő igen :D

Köszönöm! :)



2014. aug. 30. 14:07
 1/2 CspCsj ***** válasza:

A hangtechnika és a számítástechnika az külön kategória.


Könyv rengeteg van, de a legtöbb ismerős talán ha egyszer végigfutott rajtuk és csak a polcon porosodnak (elektronikus formátumban hasonló a helyzet)

Inkább azt ajánlom, hogy internetes keresőbe írd be az éppen aktuális probléma kulcsszavait és bár az elején biztosan tovább fog tartani, de idővel egysre gyorsabban fogsz így választ találni.


Elsőnek azért itt van pár anyag:

A számítógép hardverelemei - szerelési ismeretek

www.kepzesevolucioja.hu/dmdocuments/4ap/7_1174_005_101215.pdf


Windows 7 lépésről lépésre

www.inczedy.hu/~szikszai/foisk/win7.pdf

2014. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Szerk.: Pont a linkeket rontotta el beillesztéskor...


A számítógép hardverelemei - szerelési ismeretek

[link]


Windows 7 lépésről lépésre

[link]

2014. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!