Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok segiteni? Egy olyan...

Para?nane kérdése:

Tudnátok segiteni? Egy olyan problémám lenne hogy vettem egy új tévét és szám. Gépről szeretnék nézni internetes dolgokat. Vettem hozzá HDMI KÁBELT IS. Kép átment "klonoztam". De hang sehogy sem.

Figyelt kérdés
A hang beállitásoknál alapértelmezett eszköz ott van a tvhdmi-nél de mikor tesztet akarok csinálni folyton ez a hiba üzi jelenmeg:"az eszközt jelenleg másik alkalmazás használja. Zárja be a programotamely hangot játszik ezen az eszközön. " de mit zárjak be semmi nem megy. Kész vagyok. Azaz egy ideg.ati hd5450 videokarim van tudnia kell hangot is vinnie a driver fenn van.én ugy tudom a tévének alapból vinnie kellene.ez egy Toshiba ledes tévé.
2014. szept. 2. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez monitor--tv? Akkor kaptál hozzá CD-t, ezen vannak a driverek.
2014. szept. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem kaptam hozzá semmi cd-t.ez egy TOSHIBA 40L1333DG LED TV.és ha megszerzem,a számgépre kellene felraknom és ugy már jó lesz?
2014. szept. 3. 04:42
 3/3 A kérdező kommentje:
letöltöttem,felraktam a szám.gépre. ugyanazt a hibauzit irja ki amit leirtam feljebb.pedig le van tiltva minden egyébb hang.
2014. szept. 3. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!