Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet letörölni a...

Hogyan lehet letörölni a windows 8-at? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet, az hogy van egy gép egy 40 gb-os HDD-vel és azon van egy XP, és valaki nem tudom, hogy de úgy rakta rá a windows8-at, hogy közbe az XP -is rajta van.. na a helyzet az, hogy egyik sem akar bekapcsolni mármint elindul a windows 8 de ezt írja ki.. [link]

Eddig egyszer sikerült kiválasztani, hogy az előző windowst- töltse be mert be jön egy képernyő ahol lehet választani hogy windows indítása vagy előző... de az nem marad 1mp-nél tovább vagy be sem jön mindig...

Mit lehetne tenni?



2014. szept. 5. 09:26
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Bebootolsz arról a Windows telepítő CD -ről DVD -ről amit rá akarsz telepíteni. Majd azzal szépen törlöd a partíciókat.
2014. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A másik dolog, hogy nem működik mert, mikor berakom a telepítő lemezt, akkor kéri h mint ahogy szokta, hogy nyomj meg egy gombot.. de hiába mert csak a windows 8-at kezdi el betölteni... és ott pedig a fentebb linkelt kép az eredmény.. Szóval nem lehet valahogy behozni azt, hogy válasszam ki, hogy melyik windows induljon, és aztán pedig az XP-ről töröljem a 8-ast?
2014. szept. 5. 10:13
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

Biztos mert USB -s billentyűzeted van, kérj kölcsön egy PS/2 -es és azzal működni fog a gombnyomás.

Esetleg, ha be tudsz lépni a BIOS -ba, akkor keress valami ehhez hasonló opciót:

- USB legacy support

- USB keyboard support


És engedélyezd, utána elvileg működni fog USB az bill is.

2014. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi erre még nem gondoltam :)...
2014. szept. 5. 10:19
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha belépek az XP-be akkor onnan nem tudom letörölni a 8-ast?
2014. szept. 5. 10:19
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
Ha azonos partíción vannak (ami elég valószínű), akkor nem. Jobban jársz az én módszeremmel. Telepítsd újra az XP -t.
2014. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
format, aztan tedd ujra, en is ezt javallom.
2014. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. és igen azonos partíción vannak szóval akkor csak az újra telepítés jön csak eddig az sem akart összejönni :D de most már fog menni :).. pontozok mindenkit
2014. szept. 5. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!