Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Így újralehet telepíteni egy...

Patriksztár kérdése:

Így újralehet telepíteni egy T-Mobile által vett RÉSZLETES Laptopot? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a gond, hogy ezen a laptopon (Samsung) Windows 8 operációs rendszer van, és hát igen, nem nagyon vagyok ezzel a rendszerrel megelégedve.

Az lenne a kérdésem, hogyha rá telepítek egy Windows 7 operációs rendszert, akkor "sérülhet" a garancia? (Már csak 1 év van)



2014. szept. 9. 17:53
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Ha Win8-cal érkezett a laptop, ekkor általában van egy 5-10GB körüli méretű, rejtett partíció amiről a következő videoban mutatott módon visszaállítható a gyári állapot:

https://www.youtube.com/watch?v=fnLLoootDlI


Szóval ha Win7-et telepítesz ezt a rejtett partíciót ne formázd és ne töröld! (persze ha mégis elveszne, akkor Win8-as telepítőlemezről te is telepítheted, de macerásabb)

2014. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat:)

Sokat segítettél :)

2014. szept. 9. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem úgy működik, hogy ha szoftveres problémád lenne a továbbiakban, arra már nem vonatkozna a garancia azon része.

De ha hardveres probléma arra igen.

Anno nekem is Win 7 lett telepítve az előző laptopomra, de miután a ventilátorával bajok voltak arra még megvolt a garancia. :)


De azért mielőtt bármit teszel talán nem ártana felhívni a szervizt és tőlük utána érdeklődni erről.

Egyébként nem olyan rossz a Win 8, nekem is Samsungom van és én már majd egy éve használom. És bár ez csak az én véleményem, de szerintem nem érdemes lecserélni egy jogtiszta terméket, egy kalóz Win 7-re. :)

2014. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van benne valami:D
2014. szept. 10. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!