Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Apple MacBook Air-om...

Mr Slack kérdése:

Van egy Apple MacBook Air-om Hogy tudnám ezeket a problémákat megoldani?

Figyelt kérdés

Erről a gépezetről lenne szó: ( [link] )

Mintha néha belassulna..Pl: bekapcsoláskor nem egyformán kapcsol be, vagyis néha gyorsabban néha lassabban..

Másik gond ami már nagyobb, hogy amikor töltök fel valahova egy fájlt vagy bármit és behozza a "tallózást" ahol ki kell választanom a feltöltendő fájlt lefagy vagy nem tudom mit csinál :S Elkezd forogni az a kerék az egér helyén, és ennyi..Kilépésre szoktam kényszeríteni a böngészőből. Nagy nehezen utána sikerül feltölteni, de egy ilyen drága gépen már ezt nem tűröm el. Van erre valami megoldás? Még lenne egy olyan kérdésem, hogy valami egyszerű és jó karbantartó programot tudnátok ajánlani? Ha lehetséges magyart..A CCLeaner fent van és az AVG is már.. más valami esetleg?



2014. szept. 28. 23:02
1 2 3
 1/22 CspCsj ***** válasza:

Nem lehet hogy a vírusvédelem zavar be?

[link]

2014. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint nincs rajta vírusirtó. Nemtom alapból volt-e rajta de szerintem nem, én pedig nem telepítettem rá mert tudom hogy nem kell :)
2014. szept. 29. 17:29
 3/22 A kérdező kommentje:

Printeltem amint le szokott fagyni. [link]

Viszont kipróbáltam, hogy ami ikonokat kiraktam az asztalra törlöm őket, mivel akkor fagyott le mindig a tallózás közben amint az asztalra mentem. Most jónak tűnik, lehetséges ez volt a hiba.

2014. szept. 29. 17:39
 4/22 anonim ***** válasza:

chrome-al is ezt csinálja?

nekem is ritkán ezt játsza a safari a legutóbbi frissítése óta...ehhez még hozzájön az ismét elrontott flash player mind osx-en, mind windows-on...most elég kellemetlenek a dolgok ilyen részről...amúgy nekem átlagos a bootidő is, bár nekem nem ssd-m van. egyébként nem lehet, hogy csak különbözőnek érzed? mert azért gondolom ssd-vel elég gyorsan betölt, és van, amikor úgy érzed, hogy néhány másodperc már olyan soknak tűnik.

2014. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy az a gép amit belinkeltél?

Mi a pontos modelltípus? Vagy az is jó ha megmonodod, hogy melyik évben gyártották.

2014. okt. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A modellt, az ALMA menüből az About this Mac majd a More info-ra kattintva írja ki.

Ott lesz a MacBook Air felírat alatt.

2014. okt. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ez meg baromira ellent mond egymásnak.


"A CCLeaner fent van és az AVG is már.. más valami esetleg?"

"Tudomásom szerint nincs rajta vírusirtó."


Először leírod, hogy van, aztán meg nincs?

2014. okt. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a gép amit linkeltem. Azt rendeltem meg. A Ccleaner és az AVG Nem vírusirtó hanem tisztító/rendszerjavító/karbantartó program nem? Tudomásom szerint nem vírusirtó egyik sem.
2014. okt. 19. 19:36
 9/22 anonim ***** válasza:

Én nem használok ilyen vackokat, mint CCL meg AVG. Az AVG egy antivírus program, de hülyeség macre vírusirtót tenni.

Az ilyen rossz beidegződés a win után lehet. Felejtsd el. Először ezt a két vackot szedném le. Az elmúlt 7 évben amióta Macet használok sosem tettem fel ilyet.


Lehet a legjobb lenne egy tiszta telepítést csinálni egy külön partícióra. Hogyha azzal is gond van, akkor hibás gépet kaptál, mert amit leírtál egyáltalán nem hétköznapi, pláne egy SSD-s gépen.

2014. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
értem. Igen XP után vagyok ezen a gépen :D Akkor nem is kell semmiféle módon tisztítgatni a gépet? Semmi ilyesmi? Fölöslegesen tárolt adatok stb..Nincs vele már semmi probléma egyébként.
2014. okt. 20. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!