Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan, milyen képszerkesztőve...

Hogyan, milyen képszerkesztővel tudok olyan képet szerkeszteni amiben látszódik az enyém? Pl. Egy kislány ül egy lépcsőn kezében egy kép amin én vagyok, tehát ilyen sablonok vagy mik ezek kellenének.

Figyelt kérdés
Szóval olyat szeretnék ami állandó de van benne gy rész ahová, saját képet illeszthetek. Bocsi, h csak így tudtam megfogalmazni de nem nagyon értek hozzá :( Olyan képszerkesztőt, képmanipulátort keresek, ami viszonylag egyszerű, lehetőleg, magyar, vagy van valahol hozzá magyar leírás. Köszönöm
2010. jan. 24. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Photoshop-ba van magyar és bárhol találsz hozzá leírást, vagy ha az macerás akkor van a Gimp az full ingyenes, bár nem tom, hogy magyar-e...
2010. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) már kettőt le is töltöttem, de eddig nem találtam olyan maszkot ami tetszene, vagyis nem ilyenre gondoltam. Na de még nem merültem el bennük rendesen, azért még egyszer köszönöm! :)
2010. jan. 25. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!